W związku z pojawiającymi się informacjami o podszywaniu się pod nasze firmowe oferty pracy, informujemy, iż firma AP Grupa nie pobiera żadnych opłat od kandydatów do pracy!

W przypadku wątpliwości prosimy zgłaszać się do nas pod numerem telefonu 602176444 lub pisać na adres e-mail: kontakt@ap-grupa.pl

 

AP GRUPA Agencja Pracy
PL EN
AP GRUPA - witamy
Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji i selekcji Pracowników.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i ...
Dla pracownika

PRZEMYSŁ MIĘSNY 

AP GRUPA jest głównym realizatorem procesów rekrutacji i selekcji Personelu w przemyśle przetwórstwa mięsnego dla Pracodawcy holenderskiego -  firmy SRS PERSONEEL B.V.  Wspólnie obsługujemy dwa zakłady przetwórstwa mięsa wieprzowego, znajdujące się na terenie Holandii. 

Firma SRS PERSONEEL B.V. jest Pracodawcą zapewniającym Pracownikom; zatrudnienie na warunkach holenderskich, zakwaterowanie służbowe, bezpłatny transport służbowy, opiekę koordynatora polskojęzycznego, wsparcie w sprawach formalnych i administracyjnych. Firma posiada wszystkie wymagane prawem holenderskim certyfikaty. PRODUKCJA I LOGISTYKA 

AP GRUPA od początku istnienia realizuje procesy rekrutacji i selekcji Personelu dla Pracodawcy holenderskiego z siedzibą w Schijndel w Holandii.  Firma jest częścią większej międzynarodowej grupy agencji zatrudnienia.  Obsługują zróżnicowane miejsca pracy głównie w zakładach produkcyjnych, branży logistycznej oraz branżach technicznych.  Zapewniają Pracownikom; zatrudnienie, zakwaterowanie, transport służbowy oraz obsługę koordynatorów polskojęzycznych.  Posiadają wszystkie wymagane prawem holenderskim certyfikaty.  

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rekrutacji oraz pośrednictwa pracy za granicą.  Naszym Kandydatom zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji i selekcji.  Wyróżniamy się przejrzystością i rzetelnością przekazywanych informacji na temat warunków zatrudnienia oraz miejsc pracy za granicą.  Jesteśmy ekspertami w dopasowywaniu Kandydatów oraz ich oczekiwań z ofertami pracy Pracodawców z którymi współpracujemy.  
  • AP GRUPA nie pobiera żadnych opłat od Kandydatów podejmujących pracę za granicą za jej pośrednictwem
  • Rekrutujemy Pracowników, ale nie zatrudniamy. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy za granicą.  Współpracujemy z holenderskimi agencjami zatrudnienia, i to właśnie holenderskie agencje zatrudnienia są Pracodawcami.
  • Proponujemy starannie wybrane oferty pracy u dobrych, sprawdzonych Pracodawców spełniających wymogi prawne, posiadających odpowiednie licencje oraz zasoby.  Zasoby te to: odpowiednie zakwaterowanie, samochody służbowe na dojazdy do i z pracy w kraju wykonywania pracy oraz koordynatorzy odpowiedzialni za opiekę nad pracownikami.
  • Bardzo dobrze znamy naszych Klientów.  Odwiedzamy Pracodawców jak i zakłady pracy za granicą do których kierujemy naszych Kandydatów.  Stąd też dobrze orientujemy się w tym na co każdy Kandydat może liczyć podejmując zatrudnienie w danym zakładzie i u danego Pracodawcy.  Każdy kandydat otrzymuje szczegółowy opis warunków zatrudnienia zanim podejmie ostateczną decyzję o zainteresowaniu daną ofertą pracy.
  • Proponujemy wsparcie w zakresie zorganizowania transportu z Polski do kraju wykonywania pracy.
  • Zgodnie z Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy każdy Kandydat podejmujący pracę za granicą za pośrednictwem AP Grupa przed wyjazdem otrzymuje umowę o skierowanie do pracy za granicę potwierdzającą warunki podejmowanej pracy.
  • AP GRUPA wspiera kulturę opartą na zaufaniu.  Firma jest zarządzana w sposób zintegrowany, etyczny i legalny.  Przykładami potwierdzenia naszej rzetelności są; posiadany przez nas Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) o numerze 23229, oraz gwarancja bezpieczeństwa przetwarzanych przez nas danych (działamy według przepisów dotyczących ochrony danych osobowych określonych w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych, RODO). 
Zachęcamy do kontaktu z nami.  Posiadamy oferty pracy zarówno dla osób które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową jak i dla Kandydatów poszukujących zatrudnienia za granicą zgodnie z dotychczasowym doświadczeniem i kwalifikacjami zawodowymi. 

Serdecznie zapraszamy
AP GRUPA


 
Start::O nas::Certyfikat::Polityka prywatności::Dla pracownika::Dla pracodawcy::Kontakt